Keynote Speech

ကလေးစာပေပွဲတော်(ပဲခူး) ဖွင့်ပွဲအခမ်းအနားကျင်းပ Fri, 03/29/2019 - 08:19
ပြည်ထောင်စုဝန်ကြီး ဒေါက်တာဖေမြင့် ပြန်ကြားရေးနှင့် ပြည်သူ့ဆက်ဆံရေးဦးစီးဌာန၏ (၂၈) နှစ်မြောက် နှစ်ပတ်လည်နေ့ အခမ်းအနားတွင် ပြောကြားသည့်မိန့်ခွန်း Tue, 02/12/2019 - 07:59
ပြည်တွင်း၊ ပြည်ပသတင်းမီဒီယာအဖွဲ့ ဘူးသီးတောင်မြို့သို့ သွားရောက် သတင်းရယူ Sat, 01/26/2019 - 10:53
ကလေးစာပေပွဲတော်၊ ကလေးစာပေပြပွဲနှင့် စာအုပ်ဈေးရောင်းပွဲ (မြစ်ကြီးနား) ဖွင့်ပွဲအခမ်းအနားကျင်းပ Mon, 01/21/2019 - 09:18
ပြန်ကြားရေးဝန်ကြီးဌာန ပြည်ထောင်စုဝန်ကြီး ဒေါက်တာဖေမြင့် စာတတ်သူတိုင်းစာဖတ်ရေးလှုပ်ရှားမှု အခမ်းအနားတွင် ပြောကြားသည့်မိန့်ခွန်း Fri, 12/21/2018 - 08:47
နေပြည်တော်ရှိ ပြန်ကြားရေးဝန်ကြီးဌာန အစည်းအဝေးခန်းမ၌ ကျင်းပသည့် နေပြည်တော်တွင် ရုပ်ရှင်ရိုက်ကူးရေး စတူဒီယိုအဆောက်အအုံနှင့် သင်တန်းကျောင်းများ ပါဝင်သည့် ရုပ်ရှင်ဥယျာဉ်ခြံတစ်ခု ပေါ်ပေါက်လာစေရန်နှင့် ရုပ်ရှင်ကို အခြေခံသော Entertainment City ပုံစံ တစ်စိတ်တစ်ပိုင်း ဖြစ်ပေါ်လာစေရန်အတွက် ညှိနှိုင်းအစည်းအဝေးတွင် ပြောကြားသည့် အမှာစကား Tue, 06/05/2018 - 14:14
ကရင်ပြည်နယ် ဘားအံမြို့ ဇွဲကပင်ခန်းမ၌ ဆဋ္ဌမအကြိမ်မြောက် တိုင်းရင်းမီဒီယာညီလာခံကို “တိုင်းရင်းမီဒီယာ ရေရှည် တည်တံ့ရေး မီဒီယာဆိုင်ရာ အသိမြှင့်တင်ပေး ” ခေါင်းစဉ်ဖြင့် ကျင်းပသည့် အခမ်းအနားတွင် ပြောကြားသည့် အမှာစကား Sat, 04/28/2018 - 14:14
မြန်မာ့ရုပ်ရှင်လောက ဖွံ့ဖြိုးတိုးတက်ရေးအတွက် ရုပ်ရှင်ပညာအတတ်သင်တန်းကျောင်းနှင့် ရုပ်ရှင်စတူဒီယိုများ ပေါ်ပေါက်ရေး ဆောင်ရွက်နိုင်မည့် အစီအမံနှင့် ပတ်သက်သည့် ညှိနှိုင်းအစည်းအဝေးတွင် ပြောကြားသည့် အမှာစကား Tue, 04/10/2018 - 14:14
၂၀၁၇ ခုနှစ် အတွက် မြန်မာ့ရုပ်ရှင်ထူးချွန်ဆုချီးမြှင့်သည့် အခမ်းအနားတွင် ပြောကြားသည့်မိန့်ခွန်း Sat, 03/24/2018 - 14:26
ပြန်ကြားရေးဝန်ကြီးဌာနနှင့် ရှမ်းပြည်နယ်အစိုးရအဖွဲ့တို့ ကြီးမှူးကျင်းပသည့် တိုင်းရင်းသားလူမျိုးစုများ စာပေယဉ်ကျေးမှု ဖွံ့ဖြိုးရေးပွဲတော်နှင့် ဈေးရောင်းပွဲတော် ဖွင့်ပွဲတွင် ပြောကြားသည့် အမှာစကား Wed, 03/21/2018 - 09:46

Pages